Logo

FAQ

Merytoryczne pytania dotyczące składania kandydatury online

Jak ubiegać się o pracę w firmie Mustaer AG?

Aplikuj wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej z ofertami pracy. Aby uzyskać szczegółowy obraz umiejętności i zainteresowań kandydata, prosimy o podawanie w formularzu zgłoszeniowym jak najbardziej szczegółowych danych. Kandydatura online nabiera osobistego charakteru dzięki spersonalizowanemu listowi motywacyjnemu. Pamiętaj, aby dodać w formie załączników wszystkie ważne dokumenty, takie jak CV, certyfikaty itp. Można dodawać pliki nie większe niż 15 MB, o następujących rozszerzeniach: DOC, PDF, JPG, TNP, GIF.

Co należy zrobić jeżeli kandydat jest zainteresowany kilkoma ofertami pracy?

Aby umożliwić szybkie i proste przetwarzanie kandydatury, najlepiej jest aplikować na każde stanowisko oddzielnie. Należy się upewnić, że na każde stanowisko został przesłany komplet dokumentów.

Co się dzieje z moimi danymi?

Wprowadzenie danych kandydata spowoduje automatyczne skonfigurowanie jego profilu na naszej stronie. Dane kandydata zostaną tym samym zachowane w naszej bazie danych kandydatów. Po wysłaniu zgłoszenia online kandydat otrzyma login i hasło, które pozwolą mu uzyskać natychmiastowy dostęp do danych.

Czy mogę złożyć kandydaturę bezpośrednio za pomocą wiadomości e-mail?

Aplikacje należy przesyłać wyłącznie za pośrednictwem naszego portalu pracy, a oferty pracy sprawdzać wyłącznie za pomocą skrzynki pocztowej lub wiadomości e-mail.

Czy zwiększa to szanse kandydata, jeśli ten zadzwoni?

Nie, ciągłe wypytywanie o proces rekrutacji i o opinię o kandydacie nie jest mile widziane. Wszelkie inne kwestie powinny zostać wyjaśnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa telefoniczna nie ma wpływu na proces rekrutacyjny ani decyzyjny.

Nie mogę znaleźć odpowiedniej oferty pracy. Czy mogę składać aplikacje z własnej inicjatywy?

Użytkownik może w dowolnym momencie z własnej inicjatywy wysyłać swoje zgłoszenia. W tym celu może również użyć naszego narzędzia do składania kandydatur online.

Pytania techniczne dotyczące składania kandydatur online

Nie pamiętam hasła, jak mogę otrzymać nowe?

Jako kandydat masz możliwość wygenerowania nowego hasła za pośrednictwem funkcji samoobsługi w naszym portalu pracy.

Nie pamiętam nazwy użytkownika, jak mogę otrzymać nową?

W tym przypadku należy zwrócić się do nas za pośrednictwem opcji „Informacje zwrotne” w menu. Nowa nazwa użytkownika zostanie wysłana w wiadomości e-mail.

Czy mogę przerwać proces składania aplikacji i kontynuować później?

Tak, ta opcja jest dostępna bez utraty danych lub informacji.